MSZA PAPIESKA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Mszy Świętej,

która odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku

o godz. 15:30 na Stadionie Centrum AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu.

Msza Święta będzie koncelebrowana pod przewodnictwem J.E. Ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego – sekretarza Jana Pawła II w latach 1996 – 2005. Tradycja ta przetrwała od pierwszej spontanicznej Mszy Świętej zorganizowanej po śmierci Jana Pawła II, w dniu 7 kwietnia 2005 roku. Podobnie jak w latach minionych, podczas uroczystości przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz wałbrzyskiego Hospicjum im. Jana Pawła II.

Program Uroczystości:

15:30 Msza Święta koncelebrowana pod przewodnictwem J.E. Ks. Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego

20:30 Zespół „Ludzie Jana Pawła II” – program patriotyczny

21:00 Apel Jasnogórski

21:37 Modlitwa, oddanie hołdu w godzinie śmierci Jana Pawła II