EDK 2018 REJESTRACJA ROZPOCZĘTA

Boisz się, że nie podołasz wyzwaniu? Pamiętaj, że Jezus jest nieszablonowy. Dla Jezusa nie liczy się cel, dystans, czy dobry czas dla Niego ważny jest podjęty trud i szczera wola. Nie bójcie się przeciwności i przeszkód

„Moc w słabości się doskonali”

Można przeżyć Drogę Krzyżową w kościele, siedząc w ławce i słuchając rozważań. Można na stojąco, siedząco, w samotności lub w tłumie ludzi zgromadzonych na tym nabożeństwie. Każdy sposób jest inny, nie ma lepszych czy gorszych…

Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie, głębokie przeżycie, doświadczenie własnej słabości i chociaż ułamka ciężaru, jaki dźwigał Jezus podczas Swojej Drogi. Bo inaczej patrzy się na Jego cierpienie z ciepłej ławki, inaczej gdy na stopach pojawiają się odciski, bolesne skurcze paraliżują mięśnie, nogi odmawiają posłuszeństwa, a do celu zostało kilka lub kilkanaście kilometrów.

EDK, na którą wyruszymy ze Świebodzic jest PIERWSZYM takim wydarzeniem w Aglomeracji Wałbrzyskiej ponieważ odbędzie się 16 marca br.

REJESTRACJA: 
https://www.edk.org.pl/trasa-edk/1564

Podgląd trasy: 
https://www.traseo.pl/…/edk-rejon-swiebodzice-trasa-sw-miko…

ZAPRASZAMY